Skip to main content

Het jaarlijkse Porsche Approved Occasion weekend vond voor de derde maal plaats op 29 en 30 oktober in Nieuwegein. Deze keer was er ook een plek ingeruimd voor een stand van de Porsche Clubs in de entree van de beurshal. De PCH was hier uiteraard vertegenwoordigd en er was redelijk veel aanloop van belangstellenden en clubleden.

Er stonden 170 Porsche occasions opgesteld door de officiële Porsche dealers in de HomeBox hal in Nieuwegein, van classic tot (bijna) nieuw. De belangstelling was groot. Ook voor de Porsche fans die niet van plan zijn een aankoop te doen is dit een leuk evenement. Waar zie je zoveel verschillende Porsches en waar kom je zo veel fans van het merk tegen? V erder was er een verkeerstuin voor de kleinste bezoekers, race simulators en – uiteraard – een Porsche Exclusive Shop met de nodige hebbedingen.

De dealers toonden zich na afloop tevreden met de verkoopresultaten, dus de kans is groot dat we volgend jaar de vierde editie van dit evenement zullen beleven.