Skip to main content

Myydään 911/996 Turbo Twist vanteet (7.5.2020) 

2000 Milleniumista USA/UK vähällä käytöllä olleet todella siistit vanteet. Pirelli Winter kitkat kaupan päälle koska ovat vuoden 2001/02 eli ei taida olla tieliikennekelpoiset vaikka hyväkuntoiset ovatkin.

Hinta: 800 €

Timo Malinen
Puh. +358449803422
timomalinen@yahoo.com

-------------------

Myydään Boxster/Cayman renkaat ja vanteet 235/40/18 ja 265/40/18 (6.5.2020)

Hinta: 800 €

Markku Soikkeli
Puh. +358503754846
markku.soikkeli@yahoo.com

-------------------

Myydään Porsche 911/997 rengassarja OZ / Nokia (28.4.2020)

Myydään huippukuntoiset vanteet renkaineen. OZ 19" racing vanteet Nokian renkailla.
Lisätiedot: https://www.nettivaraosa.com/rengassarjat/2830717

Hinta: 1900 €

Timo Pinonummi
Puh. 040-5460952
timo.pinonummi@gmail.com

-------------------

Myydään Panamera 18" alkuperäiset vanteet kesärenkailla (13.4.2020)

Hyvät Continental renkaat painetunnistimilla. 275 / 45 R 18 ja 245 / 50 R 18.

Hinta: 990 € / Tarjoa

Markku Aalto
Puh. +358405528760
markku@pyro.fi

-------------------

Myydään Porsche Panamera alkuperäiset 18" vanteet Pirelli P Zero kesärenkailla (3.4.2020)

Hyväkuntoiset Panameran alkuperäiset Porschen vanteet. Koko 18", 245/50 eteen ja 275/45 taakse. Päällä Pirellin P Zero kesärenkaat.

Hinta: 1 200 €

Oscar Gyllenberg
Puh. +358407207001
oscar.gyllenberg@hotmail.com

-------------------

Myydään Porsche Macan turbo alumiinivanteet (31.3.2020)

Myydään kahdet 21" O.Z Racing Superturismo Dakar alumiinivanteet. Leveys etu 9x21(ET26), taka 10.5x21(ET28). Toiset hakkapeliitta 8 nastarenkailla ja toiset Michelinin kesärenkailla. Jako 5x112 eli käy moniin muihinkin Audi, VW, M-B. Laadukkaaat ja hyväkuntoiset setit! Lisäinfoa ja kuvia pyydettäessä. Tuotteet Rovaniemellä, lähetys/kuljetus onnistuu.

Hinta: 2000 €

Teemu Leskinen
Puh. +358405235166
teemu.leskinen@jippii.fi

-------------------

Myydään Porsche 911 18" vanteet ja kumit (31.1.2020)

911 Turbon alkuperäiset 18" vanteet ja Michelin kumit
-Etuvanne 7,5"
-Takavanne 10"
-Renkaat Michelin pilot
-Eturenk 225/35(tosi hyvät)
-Takarenk 265/35(ajelee hetken)

Vanteet siistit ja suorat. Kahdesta vanteesta puuttuu keskitarra/merkki.

Hinta: 750 €

Lari Pato
Puh. 040-5662268
lari.pato@gmail.com

-------------------

Myydään Graku comp 3-osaset vanteet 12x15 2kpl ja 8,5x15 2kpl 

Hinta: 1000 €

Mika Mansukoski
Puh. +358400415470
mansukoski@hotmail.fi

-------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Connect with Porsche Club Finland ry